עבודות מנוף – מציבים רף גבוה עבורך

מ.ג.מ בר בע"מ היא חברה מקצועית המבצעת עבודות מנוף והובלה ללקוחות פרטיים, משרדים, מפעלים, מוסדות וקבלני בניין. בין השירותים שאנו מספקים תמצאו הובלת ציוד תעשייתי, עבודות הנפה ועוד. ברשותנו מנופים העומדים בדרגות האיכות הגבוהות ביותר ובתקנים הנדרשים.
כשמדובר בעבודה בגובה, המנוף של חברת מ.ג.מ בר כאן כדי לספק את כל מה שהפרויקט שלך צריך ולהקל על ביצוע העבודה בביטחון וביציבות. אנו מתמחים בעבודות מנוף להרמת חומרי בניין וציוד נלווה, כמו גם ביצוע הובלות בעזרת מנוף ייעודי תוך מתן שירות מקצועי ואדיב, הקפדה על עמידה בזמנים ועל מחירים משתלמים.

נמאס לך שהפרויקט מתעכב? הגיע הזמן להרים אותו לגבהים חדשים.
כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו ממש כעת – ונשמח לעמוד לרשותך!

מניפים אותך כל הדרך להצלחה!

מ.ג.מ בר מעמידה לרשותך מפעילי מנוף מנוסים, אמינים ומקצועיים ונוכל לתאם עבורך הרמת חומרי בניין וציוד נלווה בהתאם להוראות החוק והתקנות. בין אם מדובר בהובלות עם מנוף, הרמת אלומיניום, זכוכית במתקן, משקופים, קירות מסך או הרמת ציוד עזר לעובד עד לגובה 17 מטר מהקרקע – הפתרון שלך נמצא במרחק שיחה אחת.
יש לך צורך בעבודות מנוף? כעת ביכולתך להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים שלנו. נציגינו ממתינים לפרטיך דרך טופס יצירת קשר או לפנייתך במספר : 052-322-2276 או 09-834-4200 עם הצעת מחיר מיוחדת לזמן מוגבל בלבד.